Літня Польова Школа: підсумки глобального проєкту

Завершилася активна фаза навчання  у Міжнародній Літній Польовій Школі, яка була організована у тісній співпраці ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» з Grassroots Institute (Канада) www.grassrootsjournals.org. та 63 міжнародними партнерами для студентів та дослідників з різних куточків світу.

Проєкт поєднав континенти, різні культури, природно-географічні та соціальні умови. Та визначальними об'єднуючими факторами стала любов до науки, до природи та любов до людства в цілому.  Безперечно, кожна країна має власні проблеми, які формують її порядок денний. Проте проблема сталого розвитку та ефективного управління природними ресурсами є надзвичайно важливою в контексті визначення майбутнього нашої планети.

Overall Web Content

Впродовж десяти сесійних днів науково-педагогічні працівники Подільського державного аграрно-технічного університету, які є членами нашої організації: Валерій Нестеренко, Наталія Корженівська, Алла Печенюк, Валентина Борковська мали нагоду поділитися  зі світовою громадськістю власними науковими напрацюваннями у формі лекцій, доповідей, презентацій та ознайомитися з найкращими світовими практиками та дослідженнями.

Program Structure & Lecture Materials

Та атмосфера креативу та науковості, яка притаманна цьому проєкту,  формує підстави для висновку, що людство має гарні шанси та гарне майбутнє. Близько 33 Спеціальних експертів взяли участь у стратегічних дискусіях. Вони дали конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення Літньої польової школи у 2023 році. Гарною подією стало запрошення до участі в підсумковій експертній панельній дискусії голови нашої громадської організації.

Special Session Panelists

Матеріали Літньої Школи отримають широке висвітлення у соціальних мережах та наукових виданнях.

Screenshots & Photo Gallery

Recorded Videos of Speakers/Lectures

Приємно відзначити, що проєкт викликав зацікавлення серед колег та студентів нашого університету, які прагнуть нових знань та розширення  контактів. Долученими в якості слухачів стали науково-педагогічні працівники: Зоя Пустова та Олег Кучер. Слухачами від студентської аудиторії стали: Марія Розпутняк, Василь Печенюк, Аліна Павловська, Богдан Яворський.

Отриманий досвід буде імплементований у навчально-науковий процес   Подільського державного аграрно-технічного університету з метою посилення міжнародної інтеграції.

Дякуємо ректору Володимиру Іванишин за стійку взаємодію, сприяння  та підтримку ініціатив членів організації!

Дякуємо партнеру Grassroots Institute (Канада) та особисто доктору  Hasrat Arjjumend за чіткість, злагодженість роботи та позитивну атмосферу!

Дякуємо колегам, учасникам та студентам за активність! Це був надзвичайно цінний та позитивний досвід!

Проєкт Літньої Школи не закінчився, він переходить на інший етап співпраці та партнерства!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»,
кандидатка економічних наук,