Глобальна лекція «Управління поживними речовинами в системі органічного виробництва»

Глобальна лекція «Управління поживними речовинами в системі органічного виробництва»

Триває міжнародний проєкт Глобальних лекцій у ЗВО «Подільський державний університет». 22.05.22 року о 9.00 за Київським часом запрошуємо на лекцію професора Санджая-Свамі (Dr. Sanjay –Swami) із Центрального аграрного університету (Індія).

У лекції наведено, що технологічний прогрес під час зеленої революції підвищив виробничий потенціал і забезпечив продовольчу безпеку. Успіхи промислового сільського господарства за останні десятиліття приховали значні зовнішні ефекти, які вплинули на природні ресурси, здоров’я людей та саме сільське господарство. Крім того, зростання свідомості щодо збереження довкілля та небезпеки для здоров’я, пов’язаної з агрохімікатами, та перевага споживачів до безпечної та нешкідливої їжі посилили інтерес до органічного сільського господарства. Основною проблемою органічного землеробства є наявність величезної кількості органічних ресурсів, особливо джерел поживних речовин.

Деталі лекції за посиланням: https://grassrootsinstitute.ca/gli/nutrient-management-under-organic-production-system.html

Реєстраційна форма: 995 0411 8520

Із повним переліком лекцій можна ознайомитися за посиланням: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli  

Ці лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ. Запрошуємо до завчасної реєстрації.

 

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету

lecture-promo1-2205