Відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука»

Сьогодні 31.05.2021 р. в м. Київ за підтримки офісу Президента України відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука". Захід урочисто відкрив особисто Володимир Зеленський. Президент під час участі у форумі підписав Указ № 217/2021 «Питання проєкту «Президентський університет».

Про концепцію нового проєкту "Президентський університет" розповів Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Дана інституція має поєднати в собі всі вимоги сучасності, завдання та їх реалізацію в умовах еволюції нанотехнологій, що представленні в освіті, зокрема і в умовах пандемії Covid-19.

Крім цього на форумі обговорювались всі ті перешкоди, які стоять на шляху запровадження освітньої реформи в нашій державі. Провідні фахівці освітньої галузі публічно ділилися досвідом реорганізації освітнього процесу в сучасних умовах пандемії, запровадження дистанційної форми освіти, популяризації вищої освіти та мотивації молоді до наукових проєктів. Обговорено новітні напрямки науки, що можуть зацікавити молодих науковців, де вони можуть себе реалізувати. Зазначено в яких напрямках можливо досягти успіху, а саме: нанотехнології, інформаційні технології, аерокосмічні технології, біотехнології та науки про здоров'я, енергетичні технології, глобалізації та міжнародні комунікації. В презентаціях провідних вчених також можна було зустріти досягнення в аграрний сфері, яка нині є основою продовольчої безпеки України.

Завідуюча аспірантури, докторантури,
доктор економічних наук, доцент