Ведеться прийом рукописів до Міжнародного наукового журналу «Подільський вісник: сільське господарство, техніка, економіка»

Шановні автори наукових праць!
Ведеться прийом рукописів до Міжнародного наукового журналу
«ПОДІЛЬСЬКИЙ ВІСНИК : СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ТЕХНІКА, ЕКОНОМІКА»
(раніше - ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ ПДАТУ)

До журналу приймаються публікації з технічних, сільськогосподарських, економічних, ветеринарних наук. Прийом ведеться щоденно.

Періодичність виходу журналу – двічі на рік. Перше півріччя (дедлайн 15 квітня, друге півріччя – дедлайн – 15 листопада)

Журнал включено до міжнародних каталогів та наукометричних баз (Index Copernicus (ICV 86,97), РІНЦ, Citefactor, ResearchBible, Google Scholar (h-i 11), MIAR, General Impact Factor (GIF), Directory of Research Journals Indexing (DRJI), Polish Scholarly Bibliography (PBN)). Журнал включений до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України.

 1. До друку приймаються наукові статті, що мають наукову і практичну цінність. Статті, оформлення яких не відповідає вказаним вимогам, не приймаються до друку.
 2. Автор має право подати до Редакції лише одну наукову статтю в один випуск.
 3. Автори дають згоду на збір і обробку персональних даних з метою включення їх в базу даних відповідно до Закону України № 2297-VІ «Про захист персональних даних» та відповідно до Закону Про авторські і суміжні права».
 4. На електронну адресу редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. мають надійти (у темі листа вказати розділ, які науки, напр. «Технічні науки»): 1. Стаття, оформлена відповідно до вказаних вимог (Havrilunshuk_ПВПДАТУ_25_2016ТН); 2. Інформація про автора (якщо авторів декілька, то на кожного окремо);
 5. Мова публікацій: українська, англійська, російська.
 6. Розсилка збірника. Журнал розсилається відділенням УКРПОШТИ. Контакти: Подільський державний аграрно-технічний університет, вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський, Україна, 32315. Редакційний відділ (тел. 0975103680, 0951309886).
 7. Замовлення додаткового примірника видання обговорюється окремо. Формування авторського резюме англ. мовою та референс може здійснюватись редакцією за домовленістю.

Оплата публікації. У разі позитивної оцінки статті редколегією, авторам повідомляються умови оплати. У зворотному напрямі має надійти відсканована квитанція. Видання матеріалів здійснюється за кошти авторів.


СТРУКТУРА СТАТТІ

 1. Індекс УДК (вирівнювання по лівому краю, шрифт – напівжирний). Визначити код УДК ви можете за цим посиланням:http://teacode.com/online/udc/
 2. JEL Classification (ДЛЯ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, вирівнювання по лівому краю, шрифт – напівжирний). Визначити код JEL за своїми ключовими словами ви можете за цим посиланням : https://www.aeaweb.org/jel/guide/jel.php (для статей економпрофілю)
 3. Прізвище та ім'я автора (співавторів, шрифт – напівжирний, ВИРІВНЮВАННЯ ПО ЦЕНТРУ).
 4. Наук. ступінь, вчене звання; посада. ВИРІВНЮВАННЯ ПО ЦЕНТРУ
 5. Місце роботи (повна назва структурного підрозділу), населений пункт, країна, кожен співавтор з нового рядка, ВИРІВНЮВАННЯ ПО ЦЕНТРУ (відомості англ. мовою як приклад наведено в додатку).
 6. Електронна адреса авторів. ВИРІВНЮВАННЯ ПО ЦЕНТРУ, Слово E-mail виділяти напівжирним.
 7. Назва наукової статті (ВИРІВНЮВАННЯ ПО ЦЕНТРУ, шрифт – напівжирний, великі літери);
 8. Анотація (кегль шрифту – 11, курсив, міжрядковий інтервал – 1), без слова «Анотація», абзац – 1 см, вирівнювання по центру). Обсяг анотації 100-250 слів, перед текстом публікації, після назви і підзаголовних даних на мові публікації.
  !!! Авторське резюме на укр. мові для публікацій на інших мовах наводять після публікації.
 9. Ключові слова (напівжирний курсив) : кегль шрифту – 11, курсив, міжрядковий інтервал – 1, абзац – 1 см, вирівнювання по центру.
 10. Текст наукової статті.
 11. Затекстові примітки (якщо такі є).
 12. Список використаних джерел.
 13. Відомості про мову, з якої було здійснено переклад публікації (якщо до редакції надається аналог опублікованої в іншому виданні статті іншою мовою).
 14. Дата надходження статті до редакції.
 15. Відомості про продовження чи закінчення публікації (якщо рукопис публікується в декількох номерах).
 16. Вихідні дані авторів та назва статті, резюме українською мовою для публікації на інших мовах або Авторське резюме (Purpose: .. Methods : … Results :…Discussion:) та ключові слова на англійській (якщо мова статті українська) мові не менше 1800 знаків разом з ключпвими словами.
 17. References.