Профорієнтаційна робота кафедри інфекційних та інвазійних хвороб триває

Вибір професій є невід'ємною частиною всестороннього і гармонічного розвитку молоді, тому її необхідно розглянути в єдиному контексті трудового, інтелектуального, естетичного та фізичного вдосконалення особистості в системі навчально-виховного процесу. Саме наш університет пропонує для абітурієнтів сучасну базу освіти та кваліфікований професорсько-викладацький колектив, закордонну практику та стажування в найуспішніших компаніях світу, практику в передових господарствах різних форм власності, привабливі і доступні ціни на навчання для вступників на контрактній основі.

Нині в умовах карантину важливо не втрачати зв'язок з абітурієнтами, тому співробітниками кафедри інфекційних та інвазійних хвороб було продовжено профорієнтаційну роботу на території Сокирянської, Вашковецької та Новодністровської ОТГ  в дистанційному онлайн-режимі. Регулярно викладачами кафедри надається вичерпна інформація щодо вступу до ПДАТУ, ведуться діалоги з учнівсько-викладацьким колективами шкіл та гімназій, головами ОТГ, спеціалістами державних центрів зайнятості.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведенні  профорієнтаційної роботи начальнику Сокирянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Лисому Івану Миколайовичу.

Завідувач кафедри
інфекційних та інвазійних хвороб,