Міжнародний день друзів в ПДАТУ

Сьогодні, 9 червня, відзначається прекрасне свято – День друзів. Воно хоч і не є офіційним, проте варте уваги, адже присвячене важливим для кожного питанням взаємовідносин та стосунків в соціумі.
Кафедрою іноземних мов на честь даного свята був організований круглий стіл для студентів та викладачів Подільського державного аграрно-технічного університету.

Запрошеними гостями круглого столу стали відомі освітянській спільноті ПДАТУ особистості – американка Claire Elizabeth Manning, в минулому волонтерка Корпусу Миру США в Україні, тепер викладач America House Kyiv (Оклахома, США) та  Semir Dzebo, аспірант Центрального Європейського університету (Австрія, Відень).

Студенти та викладачі ПДАТУ мали змогу вперше за час пандемії поспілкуватися оф лайн з носіями мови, обговорити цікаві теми та просто гарно провести час. Питання пов'язані з COVID 19, вакцинацією, особливостями освіти і міжнародних подорожей та викликами сучасного суспільства спровокували жваву дискусію та цікаву бесіду.  Атмосфера заходу відзначалась надзвичайною товариськістю та продуктивністю.

Дякуємо усім, хто долучився!

Завідувач кафедри іноземних мов
Ірина ГУМЕНЮК