Співпраця ЗВО «ПДУ» з провідною аграрною компанією України.

Співробітники факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ЗВО «ПДУ» Сергій КЕРНИЧНИЙ, Володимир МІЗИК, Юлія ГОРЮК на чолі з деканом Віктором ГОРЮКОМ здійснили робочу поїздку на одну із провідних сільськогосподарських компаній України - ТОВ «НВА «Перлина Поділля». Агрофірма займається вирощуванням широкого спектру сільськогосподарських культур: пшениці, ріпаку, кукурудзи, соняшнику, гречки, ячменю, гороху, вівса і картоплі. Особливу увагу у ТОВ «НВА «Перлина Поділля» приділяють розвитку тваринництва, зокрема племінному молочному скотарству, що є одним із основних її напрямків.

Наш ЗВО і підприємство плідно співпрацюють з метою впровадження регіонального компоненту у навчальний процес та використання сучасних виробничих технологій, що дає можливість якісного проходження програми виробничої практики здобувачами вищої освіти. Безумовно, така взаємодія є обопільно корисною, оскільки тільки завдяки тісній взаємодії між навчальним закладом та підприємством можлива підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних на ринку праці фахівців за світовими стандартами.

Крім того, таке співробітництво дозволяє розробляти та впроваджувати у виробництво інноваційні, науково обґрунтовані методи діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин. Це в свою чергу допомагає забезпечити високу якість продукції та підвищити ефективність виробництва в цій галузі.

Отже, партнерство ЗВО «ПДУ» з провідною аграрною компанією України - ТОВ «НВА «Перлина Поділля» - це важлива та перспективна співпраця, яка дозволяє підготувати кваліфікованих фахівців за світовими стандартами та розвивати сільське господарство.

Щиро вдячні, голові наглядової ради ТОВ «НВА «Перлина Поділля» Петру Володимировичу ІВАЩУКУ та його команді за плідну співпрацю та підтримку!

Керничний Сергій Петрович

кандидат ветеринарних наук,

Кафедра ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії