Профорієнтаційа робота в відокремленому структурному підрозділі «Кам'янець – Подільському фаховому коледжі ЗВО «Подільський державний університет»

Доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології Наталія Щербатюк, провела профорієнтаційну роботу в відокремленому структурному підрозділі «Кам'янець – Подільському фаховому коледжі ЗВО «Подільський державний університет» м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Ознайомила здобувачів освіти зі спеціальностями за якими можна навчатися у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», життям університетської сім'ї, умовами проживання в гуртожитку, можливістю проходження закордонного стажування в кращих господарствах. Цікаво проходила бесіда, здобувачі освіти цікавилися розміром стипендії і умовами її нарахування. Чекаємо Вас у стінах нашого навчального закладу!

Завідувач кафедри
технології виробництва продукції тваринництва та кінології,
доцент Віктор ШУПЛИК