НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-ЕТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»

Практика залучення виробничників до освітнього процесу на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» є позитивною та перспективною, оскільки студенти мають можливість більш детально пізнати особливості обраної спеціальності та обрати свій напрямок.

31 травня 2023 року кафедрою гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України для здобувачів другого (магістерського рівня) вищої освіти освітньо-професійної програми «Ветеринарна медицина» (2, 3 та 4 курсів) було організовано науково-практичний семінар із виробничниками, що мають практичний досвідом роботи у галузі ветеринарної медицини. Модератором заходу була завідувачка кафедри, професорка Тетяна СУПРОВИЧ.

Спікерами форуму стали головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам'янець – Подільського районного управління Ганна ЛЯМІНА; лікар ветеринарної медицини ТОВ Фірма «Триплекс», технічний спеціаліст по вирощуванню ВРХ Олег МАНЧУЛЯК; головний ветеринарний лікар свинокомплексу ТзОВ «Сидорівський Бровар», заступник директора по тваринництву Богдан ШМАТА.

У вступній доповіді завідувачка кафедри, професорка Тетяна СУПРОВИЧ підкреслила важливість дискусії, діалогу, комунікації поміж усіма учасниками науко-практичного заходу і зазначила, що набутий досвід стане чудовим підґрунтям для подальшого вдосконалення навчального процесу.

Під час роботи науково-практичного семінару спікери обговорювали такі питання як стратегічні напрями діяльності, основні функції та обов’язки, які покладені на державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та її структурні підрозділи, нормативно-правова база та напрямки міжнародного співробітництва галузі; організація і робота лікаря ветеринарної медицини на свинокомлексах та фермах по вирощуванні ВРХ, сучасні технології вирощування, утримання, лікування, профілактики сільськогосподарських тварин. Дізнались про наявний ринок ветеринарних препаратів, світові компанії та бренди, які представлені на ринку.

Зустріч відбулась у дружній атмосфері, здобувачів і викладачів цікавило широке коло питань, на які вони отримували вичерпні відповіді. Зазначений науково-практичний семінар виявився надзвичайно корисним, так як допоміг визначити орієнтири у подальшому здобутті професії у стінах університету.

Дуже дякуємо нашим випускникам, що знайшли час поділитись своїм досвідом.

  

Кафедра гігієни тварин та ветеринарного забезпечення
кінологічної служби Національної поліції України