Майбутньому студенту: як обрати професію?

Нині перед сьогоднішніми випускниками – майбутніми абітурієнтами стоїть вибір, від якого, великою мірою залежить їх майбутнє. Це вибір майбутньої професії, оточення, кола спілкування, у якому формується особистість, світогляд. Без перебільшення, правильно, виважено і об’єктивно можна сказати, що вдало обрана професія та оточення є однією зі складових щастя у майбутньому.

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Саме в рамках профорієнтаційної роботи відбулась спільна зустріч завідувачки кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології Любові САВЧУК та завідувача кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Сергія КЕРНИЧНОГО з випускниками Клішковецької ОЗО ім. Леоніда КАДЕНЮКА (Дністровського району Чернівецької області).

При зустрічі було акцентовано увагу на можливостях академічної мобільності здобувачів вищої освіти, можливості проходження практики закордоном, участі у наукових гуртках, олімпіадах, конкурсах, проведенні студентського дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати перспективи роботи за спрямуванням.

Зустріч із школярами відбулась в позитивній атмосфері, школярі активно долучались до розмови.

Ми всі свято віримо  в перемогу України над російським агресором. На молоде покоління буде покладена місія не тільки відбудовувати країну, а будувати оновлену, сильну, незалежну, європейську державу Україну.

Інформацію підготувала завідувачка  кафедри

нормальної та патологічної морфології і фізіології

Любов САВЧУК