Майбутнє залежить від вибору професії

У житті завжди є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить доля.

На днях завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології, доцент Віктор ШУПЛИК та доценти кафедри Віта БУЧКОВСЬКА і Юлія ЄВСТАФІЄВА, з метою проведення профорієнтаційної роботи, завітали до Подільського ліцею Староушицької ОТГ Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Під час зустрічі з учням 10 та 11 класу було надано детальну інформацію щодо умов вступу до Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та спеціальностей за якими можна здобути вищу освіту. Дана інформація викликала жвавий інтерес серед молоді. Надіємось в майбутньому побачити цих чудових хлопців та дівчат серед здобувачів вищої освіти.

Доценти кафедри технології виробництва
продукції тваринництва та кінології