2596

Ясінецька Ірина Анатоліївна

Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор, академік НАН вищої освіти України


: (097)837 29 07
: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ORCID: 0000-0002-2996-4394
Scholar
Publons
Scopus
WebOfScience

Місце і дата народження:
24 квітня 1979 року в с. Довжок Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.


Освіта:
Вища. У 2006 році закінчила магістратуру Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю «Облік і аудит». У 2017 році здобула кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Кандидатську дисертацію на тему: «Управління диверсифікацією як засобом забезпечення стабільного розвитку переробних підприємств» захистила у 2011 році.

В 2013 році присвоєне вчене звання доцента.

Докторську дисертацію на тему: "Постконфліктні механізми та інструментарій організації ресурсоощадною роботою в умовах переробних підприємств" захистила у 2016 році.

В 2018 році присвоєне вчене звання професора.

Напрям наукового дослідження:
Управління диверсифікацією як. засобом забезпечення стабільного розвитку переробних підприємств, постконфліктні механізми управління та інструментарій організації ресурсоощадної діяльності переробних підприємств, інформаційні системи і технології в управлінні земельними ресурсами.


Викладає навчальні дисципліни:
Інформаційні технології в наукових дослідженнях землеустрою; Управління земельними ресурсами; Кадастрова реєстраційна система; Ринок землі та нерухомості; Методологія та методика наукових досліджень у землеустрої.


Діяльність:

  • З січня 2001 року по січень 2005 року – бухгалтер, а згодом економіст управлінського відділу ВАТ «Кам'янець-Подільський м'ясоконсервний комбінат».
  • З січня 2005 року по вересень 2011 року – оператор, а згодом асистент кафедри інформаційних технологій Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З вересня 2011 року по вересень 2016 року – переведена на посаду доцента кафедри соціальної економіки і інформаційних технологій Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З вересня 2016 року по серпень 2018 року – завідувач кафедри геодезії та землеустрою Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З вересня 2018 року по серпень 2019 року – проректор з навчальної роботи та за сумісництвом професор кафедри геодезії та землеустрою Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З вересня 2019 року по теперішній час – проректор з навчальної роботи та за сумісництвом професор кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З 24 листопада 2021р. Подільський державний аграрно-технічний університет перейменовано в Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»
  • З 24 листопада 2021р. Подільський державний аграрно-технічний університет перейменовано в Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»