783

Торчук Михайло Васильович

Науковий ступінь: кандидат технічних наук
Вчене звання:

: 6-83-40
: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ORCID: 0000-0001-8199-6927
Scholar
Publons
ResearchGate
Web of Science
Orcid
Scopus

Місце і дата народження:
м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області.


Освіта:
Вища. У 2001 році закінчив Кам'янець-Подільський державний педагогічного університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю"Педагогіка і методика середньої освіти, фізика та основи інформатики". Займався дослідженнями в сфері перетворювачів напруги, як результат цих досліджень була захищена дипломна робота "Аналіз роботи і оптимізація перетворювачів напруги" В 2004 році вступив до магістратури Кам'янець-Подільського державного педагогічного університету на фізико-математичний факультет.Захистив магістерську роботу "Фазові діаграми синтезу напівпровідникових сполук". В період з 2011 по 2014 рік здобувач аспірантури в Харківському національному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

Кандидатська дисертація на тему: «Імпульсна електромагнітна біотехнологія та електронні системи збереження новонароджених телят».


Напрям наукового дослідження:
«Імпульсна електромагнітна біотехнологія та електронні системи збереження новонароджених тварин».


Викладає навчальні дисципліни:
фізика, нарисна геометрія і комп'ютерна графіка, системи автоматизованого проектування


Діяльність:

  • з 2001 року по 2005 рік працював вчителем інформатики в Кам'янець-Подільській ЗОШ І–ІІІ ступенів №12;
  • з 2004 по 2014 рік працював на посаді асистента кафедри «загально технічних дисциплін та фізики» Подільського державного аграрно-технічного університету;
  • з 2019 р. по теперішній час - асистент кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища
  • З 24 листопада 2021р. Подільський державний аграрно-технічний університет перейменовано в Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»

Науковий доробок на 2016 р.: наукових праць - 43; методичних праць - 8; навчальних посібників - 1; патентів (авторських свідоцтв) - 1.