Відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»
П'ятниця, 12 квітня 2019, 16:04

11-12 квітня 2019 року завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Економіка сільського господарства та АПК", який проходив у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Завданням конкурсу було виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій. На конкурс надійшли студентські наукові роботи з 42 вищих навчальних закладів України.

За результатами рецензування для участі в підсумковій науково-практичній конференції галузевою конкурсною комісією відібрано 21 студентську наукову роботу. До Подільського державного аграрно-технічного університету запрошено авторів кращих наукових робіт для прилюдного захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

З вітальним словом до учасників підсумкової науково-практичної конференції звернулась проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, кандидат економічних наук Білик Тетяна Леонівна.

У підсумковій науково-практичній конференції прийняли участь 22 студенти з 19 вищих навчальних закладів. Після завершення захистів наукових робіт відбулося нагородження авторів кращих студентських наукових робіт дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а їх наукових керівників – грамотами за успішне керівництво науково-дослідною роботою студентів.

Диплом І ступеня

• Бонюк Кристина Валеріївна (Подільський державний аграрно-технічний університет).
  • Волосатова Марія Володимирівна (Житомирський державний технологічний університет).
  • Демчук Валерія Олександрівна (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва).
  • Кучер Олена Дмитрівна (Миколаївський національний аграрний університет).

Диплом ІІ ступеня

• Баккалінська Анна Андріївна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського»).
  • Боженко Анастасія Максимівна (Білоцерківський національний аграрний університет).
  • Байда Світлана Володимирівна (Сумський національний аграрний універистет).
  • Дзіргун Ірина Ігорівна (Дніпровський державний аграрно-економічний університет).
  • Іванова Олена Геннадіївна (Таврійський державний агротехнологічний університет).
  • Мельничук Єлизавета Вікторівна (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка).

Диплом ІІІ ступеня

• Антоненко Анастасія Юріївна (Херсонський державний аграрний університет).
  • Ащаулов Дмитро Петрович (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка).
  • Дробот Анна Геннадіївна (Чорноморський національний університет ім. Петра Могили).
  • Івасик Роман Романович (Тернопільський національний економічний університет).
  • Кравець Тетяна Володимирівна (Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця).
  • Муровицький Віталій Артурович (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).
  • Піхуник Назарій Ігорович (Подільський державний аграрно-технічний університет).
  • Рузак Назарій Віталійович (Луцький національний технічний університет).
  • Хлистун Денис Миколайович (Національний університет біоресурсів і природокористування).
  • Черненко Світлана Анатоліївна (Львівський національний аграрний університет).
  • Шимкова Юлія Василівна (Подільський державний аграрно-технічний університет).
  • Южда Марія Володимирівна - грамота (Тернопільський національний економічний університет).

Оргкомітет конкурсу