Студентський актив та профком ПДАТУ привітали першокурсників зі святом Дня знань та вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні

Першого вересня весь студентський актив, разом із профоргами факультетів та інститутів ПДАТУ, жваво гуртувалися біля стін рідного університету, вітали своїх  педагогів та один одного із початком нового навчального року. І при цьому усі разом, хлопці і дівчата, зустрівшись з одногрупниками та улюбленими викладачами, після майже тримісячного розставання, знову поринути у бурхливий вир університетського життя, повний яскравих подій та вражень. Зокрема, профорги профкому та голови студентських рад привітали на загальних зборах студентів першого курсу, разом із кураторами груп провели екскурсії начальним закладом, зробили фото біля святкових фотозон. А також всі гуртом, покладанням квітів, вшанували пам'ять студента ПДАТУ, активіста Євромайдану, Героя України, Героя Небесної сотні, Дмитрія Пагора .

Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить університетський поріг, – це найбільш хвилюючий день.

Шановні першокурсники! Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть якнайшвидше відкрити для себе світ нових знань. В університетському житті на вас чекають не лише лекції та колоквіуми, а ще й нові зустрічі і дивовижні відкриття, класні свята, екскурсії, флешмоби, дискотеки, спортивні змагання та конкурси, олімпіади, багато гуртків за інтересами, концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе двері нашої Alma Mater! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

Шановна університетська родино! Вітаємо із Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Нехай цей день стане стартом надзвичайно пізнавального та успішного року, який запам'ятається та принесе не лише нові знання, але й вірних друзів, позитивні емоції та радість від спілкування. Будьте сповнені ентузіазму та цілеспрямованості!

Зі святом, друзі! Будьте Здорові!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ