Профспілкові активісти та студентське самоврядування взяли участь у Новорічній благодійній акції «Станьмо ближчими»

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Прийдешній Новий рік, як і будь-який інший рік – прекрасна  можливість почати життя «з чистого аркуша», попередньо обміркувавши плани на майбутнє, розпочати активну підготовку до віншувань, творити добро та дарувати радість.  Тому, традиційно в ці дні, активісти та волонтери первинної профспілкової організації співробітників та студентів та студентського Парламенту ЗВО «ПДУ», до Дня Святого Миколая Чудотворця  та на запрошення Організації молоді Атомпрофспілки, взяли участь у новорічній благодійній акції «Станьмо ближчими». Цього року до волонтерів долучився Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку нашого університету.

День Святого Миколая – популярне зимове свято для дітей та дорослих. Головна ідея свята – відчуття  безкорисливого добра, прагнення подарувати іскру радості та надії. Це не тільки сімейна традиція, але й один із символів духовного тепла. Саме тому, щороку, волонтери нашого закладу вищої освіти теж дарують  часточку добра у вигляді подарунків-сюрпризів, які розлітаються по всій Україні. Адже метою акції є знайомство та об'єднання активістів профспілкового руху, членів молодіжних рад, волонтерів та просто небайдужих. Минулого року, у восьмій  акції «Станьмо ближчими» взяли участь 198 учасників, члени організації молоді Атомпрофспілки (ОМ РАЕС, ОМ ЮООП, ОМ ЧАЕС, ОМ СООП, ОМ ЧООП, ОМ АРС, ОМ ЗАЕС, ОМ), активісти Молодіжної ради Профспілки гірняків та металургів України (МР ПМГУ), активісти Профспілки Аграрно-промислового комплексу України (ПК АПК) та члени організації молоді Федерації профспілок України. Практично всі учасники акції поставилися до підготовки подарунків творчо, власними руками створювалися сувеніри, малювалися малюнки та складалися вірші.

Профком та Парламент щиро вітають усіх із святом Святого Миколая Чудотворця! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у здійснення наших найзаповітніших бажань! Зичимо вам доброго здоров'я, наснаги, невичерпної енергії, творчого натхнення, успіхів у всіх ваших починаннях та щасливого майбуття у колі міцної родини!

Голова ППО співробітників та студентів
Закладу вищої освіти  «Подільський державний університет»
Світлана ЛІЩУК