ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги, запрошуємо долучитись до роботи VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО- ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОСТІ», що відбудеться 11 квітня 2024 року

Участь у конференції безкоштовна

Форма участі – змішана

Наукові роботи (тези) можуть бути як теоретичного, так і експериментального характеру (власні дослідження) за такими напрямами:

• Актуальні проблеми екології та охорони довкілля
  • Сучасні екологічно-безпечні агротехнології
  • Збалансоване природокористування земельними ресурсами
  • Екологія харчових продуктів та компонентів біосфери
  • Екологічний вплив на екосистему внаслідок воєнних дій

Роботи необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 8 квітня 2024 року.

Виступи із презентаціями відбудуться 11 квітня о 11.30 ауд. 52 к.2. (за бажанням). Презентації надсилати до 10 квітня 2024 року.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Доповіді будуть опубліковані в електронному (pdf формат) збірнику матеріалів VІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Екологічні проблеми сучасності».