Ґендер в науці та безпеці

Студенти Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» 24.06.22 р., взяли участь у навчаннях в інноваційному таборі, котрий був присвячений недавній ратифікації Стамбульської конвенції.

Студентки ЗВО «ПДУ» Віка Свистун (спеціальність 073 «Менеджмент»), Діана Кісіль (спеціальність 071 «Облік і оподаткування»), Крістіна Кельман (спеціальність 204 «Кінологія»), мали змогу прослухати інформацію у вигляді лекцій та тренінгів, взяти участь в опитуванні та тестуванні, познайомитись зі студентами інших закладів освіти, котрі були присутні на заходах в межах програми «Європейське регіональне партнерство за ґендерну рівність у цифрову епоху».

Запровадження міжнародних стандартів щодо захисту жінок від усіх форм насильства дозволяє створювати нові можливості міжнародної співпраці стосовно захисту осіб. Це один з елементів сталого розвитку нашої держави, навіть у такий важкий час.

Дівчата, які активно взяли участь в даному заході, ділитимуться своїм досвідом з колегами, та в подальшому братимуть участь в проєктах з даного напрямку, оскільки тематика вивчення ґендерної політики особливо актуальна для нашої держави, зокрема в стані військової агресії РФ.

Проректор  з  навчальної, науково-інноваційної  та

міжнародної діяльності, доктор економічних наук,

професор Бялковська Оксана Антонівна