Студенти Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» навчаються в Іспанії м. Картахена за проектом «Еразмус +».

Наші студенти продовжують навчання в Політехнічному університеті Картахени в Іспанії, здобувачі відвідують заняття, мають можливість проводити експерименти в сучасних лабораторіях, а також активно проводять час.

Завдяки участі в проєкті «Еразмус+» наші здобувачі обмінюються враженнями зі студентами інших країн: Німеччина, Литва, Бельгія та інші. Всі вони зараз є одногрупниками, разом проводять час на заняттях, відпочивають, ходять на екскурсії.

Також, варто зазначити, що наші студенти пори навчання та дозвілля, активно підтримують Україну на маніфестаціях, допомагають на складах концентрації гуманітарної допомоги, що спрямовується в Україну.

Також наші студенти є активістами і беруть участь у молодіжному русі Картахени під керівництвом голови асоціації українців в Іспанії Олександром НОГАЧЕВСЬКИМ.

У нелегкий час наші діти відчувають неабияку підтримку від іспанців, вони є щирими і приязними друзями, за що ми щиро вдячні Іспанії.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної

та міжнародної діяльності