Красо України, Поділля! Розкинулось мило, недбало! Здається, що зроду недоля, що горе тебе не знавало!

4 жовтня 2022 року викладачі кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою  провели навчально-виховну екскурсію для здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія і землеустрій» і 206 «Садово-паркове господарство» Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Здобувачі мали змогу ознайомитись з природніми ресурсами Національного природного парку «Подільські Товтри» та частиною Дністровського водосховища – Бакотською  затокою.

Екскурсійна програма була проведена з  метою загального ознайомлення з однойменним водно-болотним угіддям міжнародного значення та вивчення різноманіття ландшафтів, що входить до складу Національного природного парку «Подільські Товтри».

Ольга ПЕТРИЩЕ