Розвиток міжнародної співпраці університету та зустрічі з волонтерами корпусу Миру Кларком Хьюзом і Морган Рілей
Наукова і міжнародна діяльність
Понеділок, 02 грудня 2019, 08:00

Впродовж тижня міжнародний відділ  та кафедра іноземних мов ПДАТУ організовують зустрічі з носіями англійської мови для викладачів та студентів університету.

Зокрема, щосереди о 15 год в 12 ауд головного корпусу університету  з метою підвищення навиків володіння іноземною мовою організовується засідання англомовного дискусійного клубу «English speaking club» за участі волонтера Корпусу Миру в Україні Морган Кінсайд Клайн Рілей з Нью-Йорку.

Щоп'ятниці, о 11:20 в 34 ауд міжнародного відділу ПДАТУ проходять уроки з іноземної мови професійного сільськогосподарського спрямування. А також о 14 год. 12 ауд головного корпусу відбувається засідання англомовного клубу за участі волонтера Корпусу Миру в Україні Кларка Хьюза з Техасу.

Під час зустрічі з американцями обираються довільні теми для обговорення. На останніх засіданнях студенти та викладачі, дякуючи волонтерам, познайомилися  з особливостями святкування Дня Подяки в Америці. Особливо цікавим було дізнатися про традицію офіційного помилування індички особисто президентом США за участі поважних гостей та преси. Студенти задавали багато питань про історію та традиції святкування Thanksgiving Day загалом в штатах та в родинах присутніх волонтерів.

Під час Agricultural English Club студенти та викладачі знайомилися з термінами вирощування продукції рослинництва, зокрема кінви (різновиду лебеди), назва якої походить від іспанського Quinoa. В давнину її ще називали «золотим зерном» через високий вміст корисних речовин, зокрема протеїну.

Всі учасники на англійській мови активно обговорювали особливості вирощування та збирання даної культури, розгадували  тести та завдання за  обраною тематикою. Наступні зустрічі з волонтерами будуть проходити згідно розкладу.   Everyone is welcome!!!

Підготувала
В. Борковська