English speaking club PDATU
Наукова і міжнародна діяльність
Субота, 09 листопада 2019, 14:19

Наприкінці тижня у міжнародному відділі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося засідання англомовного дискусійного клубу за участі  волонтера Корпусу Миру в Україні Морган Кінсайд Клайн Рілей.

Під час зустрічі американка розповідала про штати США, провела їх порівняльну характеристику  та пояснила особливості мовлення за регіонами. Присутні викладачі та студенти говорили про територіальний поділ України, специфіку мови та інші національні особливості. Наприкінці зустрічі Морган запропонувала пройти квест по англійських діалогах, де студенти мали розпізнати до якого штату відноситься той чи інший  акцент.

Друга частина клубу була присвячена розгляду сільськогосподарської тематики «Water Cycle», де учасники обговорювали специфіку вирощування незрошуваних «rain-fed» та стійких до посухи культур «drought-resistant crops», особливості зрошування «irrigation» в посушливих «arid» регіонах тощо. Обговорювалися загрози нестачі води «water shortage» в умовах зростання використання підземних вод «ground water» через свердловини «wells».

Цікавим підчас клубу було обговорення матеріалів BBC із циклу Lingohack «Trees talking to trees»  коли так би мовити дерева розмовляють з деревами через кореневу  систему «tree roots» шляхом обміну корисних речовин «nutrients».

Підготувала
В. Борковська