Подільський державний аграрно-технічний університет розширює міжнародне співробітництво

В період з 29 вересня по 3 жовтня 2014 року офіційна делегація Подільського державного аграрно-технічного університету на чолі з в.о. ректора, професором Іванишиним Володимиром Васильовичем перебувала з візитом у вищих навчальних та науково-дослідних закладах Республіки Польща.

До складу делегації від університету входили: проректор з педагогічно-виховної роботи, післядипломної освіти та дорадництва, доцент Гуцол Т.Д., директор навчально-наукового інституту механізації і електрифікації сільського господарства, професор Бендера І.М., завідувач відділу докторантури і аспірантури Білик Т.Л. і координатор програми Борковський С.М.

Делегація відвідала Люблінський аграрний університет, Варшавський аграрний університет, Варшавський науково-дослідний інститут автомобільного транспорту, а також Краківський аграрний університет ім. Хугана Калатая. Під час візиту члени делегації ознайомились з організацією навчального процесу, науковою роботою та матеріальною базою цих закладів. З Варшавським аграрним університетом підписано меморандум про співробітництво в навчально-наукових сферах діяльності вишів, а з Краківським аграрним університетом ім. Хугана Калатая поглиблено плідну багаторічну співпрацю, зокрема, на навчання направлено студентів, опубліковано ряд статей наших науковців в їхньому збірнику, погоджено напрямки спільної науково-дослідної роботи. Підготовлено проекти договорів про співпрацю з Варшавським науково-дослідним інститутом автомобільного транспорту та Люблінським аграрним університетом, які будуть підписані найближчим часом.

В.о. ректора, професор Іванишин В.В.