Зустріч організаційного комітету конференції «Жінка 21 століття у професійній сфері»

За ініціативи волонтерів Корпусу миру США в Україні та відділу міжнародних зв'язків ПДАТУ,  7-9 березня 2018р. планується проведення в університеті конференції нового типу на тему: «Жінка 21 століття у професійній сфері».

18 грудня в Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася робоча зустріч організаційного комітету конференції, на якій ініціативна група обговорила майбутню конференцію, її формат і тематику, кандидатури потенційних спікерів  та інші різні поточні питання.

Усіх, хто зацікавився та бажає долучитися  – чекаємо з пропозиціями та ідеями у відділі міжнародних зв'язків ПДАТУ (каб.34).

Інформацію підготувала
Ірина Гуменюк