Засідання англомовного дискусійного клубу «Жінки та лідерство»

8 грудня члени англомовного дискусійного клубу ПДАТУ  провели чергове засідання. Тематика зібрання: «Жінки та лідерство». Також на засіданні члени клубу торкнулися теми «Домашнє насильство», яка була досить актуальною в розрізі проведення в Україні 25 листопада – 10 грудня акції «16 днів проти насильства». Приємно відзначити, що для студентів, аспірантів та НПП Подільського державного аграрно-технічного університету такі зустрічі стали традиційними та велелюдними.

Зібрання розпочалось із загальної дискусії на задану тематику, оскільки тема досить дискусійна. Присутні мали змогу переглянути тематичне відео – «Top 10 women leaders in the world» та обговорити запропоновані авторами кандидатури.

Також члени клубу поділилися своїми думками та враженнями з приводу українських жінок-лідерів, як сучасних, так і історичних постатей.

Дякуємо усім, хто долучився! Особлива подяка Ерін Хатчінс, волонтерці Корпусу миру США в Україні, яка уже вкотре відвідує зібрання англомовного дискусійного клубу та дає можливість поспілкуватися з носієм мови.

P.S. З відеоматеріалами, використаними на засіданні, можна ознайомитись за посиланням: