Міжнародна діяльність

25 червня з нагоди святкування Дня Молоді, аспіранти, викладачі та працівники ПДАТУ взяли участь у міжнародному культурно-масовому заході Global Village, який був організований молодіжною волонтерською організацією AIESEC. AIESEC – заснований у 1948 році студентам з 7 країн Європи для налагодження міжкультурних зв’язків у повоєнний період, наразі це міжнародна платформа для молоді, платформа, що дозволяє відкрити і розвинути свій лідерський потенціал. Організація сьогодні об’єднує 126 країн та територій. Головний офіс знаходиться у Роттердамі, Нідерланди. Організація об’єднує активну англомовну молодь різних країн світу та забезпечує міжнародні стажування для своїх членів. Волонтери подорожують у різні куточки Землі та діляться своїми знаннями та досвідом з усіма зацікавленими, беруть участь у різноманітних стажуваннях, проектах та стартапах, налагоджують мультикультурні та міжнародні зв’язки.

Сьогодні AIESEC – це більш як 50 000 стажувань щорічно, 1 000 000 випускників у всьому світі та безліч провідних компаній, які підтримують молодь у прагненні змінити світ.

Так, 25 червня у сквері “Гунські криниці” волонтери із Єгипту та Туреччини провели засідання англомовного дискусійного клубу, представили свої країни, розповіли про свої традиції та звичаї, почастували присутніх традиційними національними стравами, продемонстрували етнічні танці та поділилися враженнями про наше місто та країну.

Такі події покликані відкривати нові культури, охоплювати різноманіття світу, осягати нові обрії розвитку міжкультурної комунікації.