Міжкультурна та міжнародна комунікація

Традиційно наприкінці травня у ПДАТУ проводиться тиждень іноземних мов. 23 травня у рамках цієї події та з метою відзначення Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, який  цього року вперше відзначається в Україні, організовано та проведено англомовний дискусійний Круглий стіл, учасниками якого були студенти, аспіранти та НПП ПДАТУ. Метою заходу стало обговорення сутності та значущості понять культурного різноманіття та «розумного туризму», а також міжкультурної інтеграції  у рамках подорожування країнами світу.

Свою презентацію на запропоновану тему підготувала та представила запрошена відділом міжнародних зв’язків ПДАТУ волонтерка Корпусу миру – Erin Hutchins. Основна теза надзвичайно цікавої та ґрунтовної доповіді Erin, котра була побудована на власному досвіді доповідачки - «розуміння та повага до традицій та звичаїв народів світу, які можливі лиш за рахунок особистісного спілкування».

Дискусія пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Erin була в захваті від товариського духу, який панує в нашому колективі; від щирого бажання співпрацювати, вчитись та навчати, котрі є запорукою європейської інтеграції.

Усі учасники Круглого столу отримали потужний заряд позитиву та, що неабияк важливо, можливість поспілкуватись із носієм мови. Це була уже друга зустріч із Erin та, безумовно, не остання.

Кожен з нас повинен прагнути до того, щоб плюралізм культур, завдяки встановленню діалогу між ними, став нашим спільним багатством. Тільки таким чином ми зможемо уникнути трагічних конфліктів і домагатися сталого розвитку.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у заході!

Текст підготувала
Гуменюк І.І.