English in PDATU

У листопаді 2016 року ПДАТУ долучився до соціального проекту з вивчення англійської мови для державних службовців, учителів, лікарів, а також соціально незабезпечених категорій населення України - Lingva.Skills, що стартував в Україні у травні 2016 року. Lingva.ua – це сайт, де відбувається навчання (орієнтований на початківців) у зручний для здобувачів час. Свій рівень знань можна перевірити, пройшовши спеціальний тест. Розробники пропонують вивчати англійську не за класичною схемою, а за системою Віталія Зубкова, який володіє 7-ма мовами. Його основний принцип – навчання має бути цікавим.

Сьогодні існує два етапи курсу 1) А1-А2 та 2) В1, кожний з яких складається із 150 уроків. Тривалість кожного уроку – 15-30хв.

Шість місяців кропіткої праці найактивніших наших НПП не пройшли даремно. Маємо наступних фіналістів програми. Про успішне завершення курсу та підтвердження рівня А1-А2 першими отримали дипломи НПП факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві – завідувач кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології – САВЧУК Любов Броніславівна та асистент тієї ж кафедри – ТОКАРЧУК Тетяна Сергіївна.

За підсумками першого року навчання 21 квітня 2017 відбулася прес-конференція Міністерства юстиції України. Міністр юстиції України Павло Петренко та  начальник Головного територіального управління юстиції в м. Києві Станіслав Куценко вручили дипломи випускникам Проекту.

Щиро вітаємо колег!

Нагадуємо, що з метою популяризації англійської мови та на вимогу часу в університеті постійно діє англомовний дискусійний клуб English Speaking club, засідання якого проводяться систематично, оскільки вивчення мови – це процес, що вимагає його практичного застосування,  постійного використання та безперервного спілкування.

Чергове засідання англомовного дискусійного клубу відбулось 5 травня 2017 року. Члени Клубу ПДАТУ зібрались для обговорення цікавої теми «Дружба» та переглянули відповідний до теми художній фільм англійською мовою. Дякуємо усім хто завітав на зібрання!