Інформаційний день Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Association)

18 травня 2017 року Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Association) спільно з Міністерством освіти і науки України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проводить інформаційний день Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій в Києві (COST Info Day in Kyiv). Це перший захід Асоціації в Україні.

Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій об’єднує науковців для спільного впровадження власних ідей і нових ініціатив в усіх галузях науки та техніки, в тому числі соціальних і гуманітарних наук, а також сприяє ліквідації розриву між наукою, політикою та суспільством як по всій Європі, так і за її межами.

На інформаційному дні буде презентована діяльність COST Association і обговорено питання підготовки міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження. Крім цього, будуть презентовані механізми створення національних контактних пунктів COST та залучення науковців до COST Association.

Сайт COST Association: www.cost.eu.

Інформаційний день Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій відбудеться в головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) в аудиторії № 329.

Початок реєстрації о 9.00.

Початок заходу о 9.30.

Попередня реєстрація учасників COST Info Day in Kyiv проводиться на сайті

(https://docs.google.com/a/pdatu.edu.ua/forms/d/1mqq3HbyZNtvbut6EYxPSlhqJ_weAoiiRPelo037n8N8/viewform?edit_requested=true)