Подільський державний аграрно-технічний університет зустрів почесних іноземних гостей

Візит сенатора сейму республіки Польща (м. Варшава) Жана Філіпа Лібіскі та Томаша Дуткевича - представника фірми «Данко», що відбувся 7 квітня 2017 року мав символічне знамення. Тому серед яскравих вражень від відвідування Міжнародного центру «Руки співдружності» , музею університету,  від зустрічі та спілкування з науково-педагогічними працівниками  ПДАТУ, вітальних слів і дружніх побажань, знайшлося місце для вирішення актуальних і важливих освітньо-наукових проблем.

Обговорено цілу низку робочих питань із співпраці між університетами, зокрема науково-дослідними станціями, відкриття представництва консульства в університеті, обмін досвідом в освітньо-культурному напрямі тощо.

Під час проведення зустрічі окреслено шлях щодо успішного подолання існуючих проблем, налагодження порозуміння у подальшій плідній праці та розбудові взаємовигідних і добросусідських відносин у роботі різнопланового спрямування.