English Speaking Club News

31 березня у відділі міжнародних зв’язків ПДАТУ було проведено чергове засідання англомовного дискусійного клубу. Приємно відзначити, що для аспірантів та НПП Подільського аграрно-технічного університету такі зустрічі стали традиційними. Можливість (і головне бажання) спілкування в дружній невимушеній  атмосфері колег, неабияк об’єднує колектив та, безсумнівно, підвищує професійний рівень, адже мова засідання – виключно англійська.

Цього разу членам Клубу  для обговорення було запропоновано тему: «Spring. Life. Love» («Весна. Життя. Кохання»). Зібрання розпочалось із загальної дискусії на задану тематику, протягом якої жваво обговорювались і різноманітні дотичні до теми питання. Так, наприклад,з огляду на актуальність, особливо активно обговорювались питання сезонних сільськогосподарських робіт, висадки рослин та догляду за ними. Також було переглянуто тематичний фільм-урок («In the garden» («В саду»)), завдяки якому усі зацікавлені поповнили свій словниковий запас англійської мови відповідною термінологією. Згодом члени клубу поділилися своїми думками та враженнями з приводу переглянутого відео.

Наприкінці засідання було проведено підсумки зустрічі та відзначено корисність і необхідність подібних зібрань. Так, присутні висловили побажання щодо тематики і плану проведення наступного засідання дискусійного клубу.

Дякуємо усім, хто долучився!

P.S. З відеоматеріалами, використаними на засіданні, можна ознайомитись за посиланням: www.engvid.com