Зустріч з директором програми імені Фулбрайта Мартою Коломієць

02 квітня в актовому залі університеті відбулася зустріч з директором програми імені Фулбрайта Мартою Коломієць. Дана програма спонсорована урядом США та посідає чільне місце у системі міжнародної освіти, яка керується ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й ґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – у 155 країнах світу.

За час існування Програми в Україні  з 1992 року – понад – 850 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, майже 500 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Для студентів старших курсів та випускників ВНЗ:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Fulbright-STEP Program: навчання в американських університетах на здобуття ступеня магістра. Проект Посольства США в Україні, Програми імені Фулбрайта та  Міністерства освіти і науки України.

Для молодих викладачів та дослідників:

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ.

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту:

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.