English Speaking Club

21 лютого відбулося чергове засідання англомовного-дискусійного клубу ПДАТУ. Цього разу клуб зібрав усіх зацікавлених у правильному складанні ділової документації, зокрема резюме (CV) відповідно до європейських вимог. Також на зібранні присутні члени клубу ознайомились із офіційними правилами транслітерації з української на англійську мову.

Даний формат та тему сесії було обрано цілеспрямовано, відповідно до прагнення Університету до глобалізації та інтернаціоналізації та згідно до потреб НПП, котрі все частіше оформляють документи на стажування у різні європейські та американські вузи та часто стикаються із проблемою правильного написання власних назв, складання презентабельного життєпису та адекватного перекладу власних ступенів, кваліфікацій, посад тощо.

Дякуємо колегам за участь у засіданні, жваве та активне обговорення теми та чекаємо усіх на наступних зібраннях.

З матеріалами, використаними на засіданні можна ознайомитись за посиланням – www.slovnyk.ua - офіційна транслітерація, затверджена Кабінетом Міністрів України 27 січня 2010 р.