Паралельне та безкоштовне навчання студентів ПДАТУ в Польщі триває…

У 2016 році була укладена угода про обмін студентами між ПДАТУ та Поморською Академією в Слупську. Згідно якої приймаюча сторона взяла на себе витрати за навчання і проживання студентів у гуртожитку протягом семестру. Зі слів студентів, вони проживають в надзвичайно комфортних умовах та дуже задоволені прийомом і ставленням до себе.

Відповідно до умов угоди студенти ПДАТУ мають можливість в позаурочний час проходити стажування (і заробити додаткові кошти) на сільськогосподарських підприємствах Польщі та отримати безцінний досвід роботи на кращих аграрних комплексах Європи.

8 студентів Подільського державного аграрно-технічного університету вже скористалися унікальною можливістю безкоштовно навчатися у Поморській Академії у Слупську (Польща) впродовж 4 місяців (жовтень-січень) у першому семестрі 2016-2017 н.р. На другий семестр 2016-2017 н.р. також запрошено 8 студентів нашого університету безкоштовно навчатися у вищезазначеному закладі впродовж 4 місяців (лютий-червень).

Співпраця з Поморською Академією в Слупську триватиме, тож усі бажаючі ще матимуть шанс взяти участь у даній програмі у новому навчальному році.

За детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків ПДАТУ.