Пропозиції по навчанню та стажуванню за кордоном

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділяє стипендії для українських студентів та викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці. Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

1. Заповнена анкета (українською мовою);
  2. Заповнена чеська аплікаційна форма (англійською мовою);
  3. Резюме (англійською мовою);
  4. Мотиваційне есе (чеською або англійською мовою);
  5. Копії дипломів про освіту;
  6. Сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

Термін подачі заявок – 10 березня 2017 року.

За додатковою інформацією та реєстрацією звертатися – www.msmt.cz

Програма навчання та стажування для випускників та аспірантів природничих та технічних спеціальностей у Німеччині.

Тривалість програми – 6-12 місяців.

Організатор Програми – Федеральна Природнича Фундація Німеччини (GFEF) надає реципієнтам повне стипендійне забезпечення (1060 євро на місяць), медичну страховку, безкоштовний мовний курс перед початком навчання.

Вимоги до претендентів: диплом магістра, (отриманий не раніше ніж за 3 роки до моменту реєстрації), постійне місце проживання в Україні. Мова навчання (німецька).

1. Резюме;
  2. План Навчання (3 сторінки детального опису дослідження);
  3. Копії дипломів (ступінь магістра) з перекладом;
  4. Рекомендаційний лист (німецькою мовою);
  5. Підтвердження знання німецької мови (сертифікат/диплом мовної школи, рівень B1) – за наявності.

Усі документи надсилаються організаторам в електронному вигляді, у випадку позитивної відповіді, аплікат запрошується на співбесіду (в Україні). Програма розпочинається зі вступного семінару в м.Оснабрюк (Німеччина), після чого студент відправляється в запропонований вуз, де йому забезпечується робоче місце та кваліфікований керівник. Протягом курсу проводяться семінари та конференції, де реципієнти представляють результати своїх досліджень.

За правилами програми дозвіл на роботу в Німеччині не надається. У випадку невиконання умов програми або подання неправдивої інформації, організатори залишають за собою право вимагати відшкодування вже наданих коштів.

За додатковою інформацією та реєстрацією звертатися – www.dbu.de

Китайська Народна Республіка пропонує стипендійні прогами для студентів України на 2017-2018 навчальний рік. Термін подачі заявок до 17 березня 2017 року.

1. Заповнена анкета (оригінал);
  2. Аплікаційна форма (англійською або китайською мовами);
  3. Копії документів про освіту;
  4. Академічний транскрипт балів (нотаріально завірений);
  5. Орієнтовний План Навчання (англійською або китайською мовами);
  6. Два рекомендаційні листи (англійською або китайською мовами);
  7. Мотиваційний лист (англійською або українською мовами);
  8. Медична довідка (англійською мовою);

За додатковою інформацією та реєстрацією звертатися – www.campuschina.org та www.csc.edu.cn.

Академія Туризму в Анталії (Туреччина) пропонує студентам програму стажування та навчання.

Зміст програми:

1. Адміністративно-господарське управління;
  2. Технології в індустрії гостинності;
  3. Маркетинг в індустрії гостинності;
  4. Безпека продуктів харчування;
  5. Англійська мова;
  6. Стажування в 5* готелях.

Студенти можуть пройти стажування з травня по кінець вересня 2017 року та пройти дистанційне навчання (з жовтня 2017 по лютий 2018).

1. Копія паспорту (скан)
  2. 3 фото 3*4
  3. Анкета
  4. Заява
  5. Документ про освіту

Вартість програми – 1000 євро.