Літературна мозаїка «Українська літературна класика – дар високих душ»
Наукова бібліотека
Середа, 28 листопада 2018, 21:32

28 листопада 2018 року користувачі наукової бібліотеки Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у літературній мозаїці «Українська  літературна класика – дар високих душ».

Захід присвячено творчості видатних українських письменників-класиків:

прозаїка і драматурга Г. Квітки-Основ`яненка, якому цьогоріч виповнюється 240 років від дня народження;  поета Олександра Олеся, якому виповнюється 140 років і поета Євгена Плужника, якому виповнюється 120 років.

Активну участь у проведенні заходу взяли студенти факультету ветеринарної медицини і технологій в тваринництві та інженерно-технічного факультету  Ростислав Атаманчук, Назар Гаврилюк, Ірина Ковальчук, Антоніна Іпатій, які захоплено, майстерно і з великим  чуттям розіграли уривок з комедії Г. Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці»,  піднесено прочитали поезії О. Олеся і Є. Плужника.

Гість заходу – кандидат філологічних наук, доцент, письменник, літературний критик, член Національної спілки письменників України, лауреат літературних премій Прокоф`єв Іван Петрович висловив свої думки про неминущий життєдайний вплив слова письменників-класиків і розповів про деякі тенденції сучасного літературного процесу в Україні.

Захід підготувала і провела бібліотекар НБ ПДАТУ Валентина Уманець.

Наукова бібліотека