Гарний настрій – гарна праця!

Колектив відділу інформаційних технологій, консультування та комп'ютерного забезпечення наукової бібліотеки ПДАТУ, незважаючи на чудову літню погоду за вікном, продовжує працювати й готується до нового навчального року.

Окрім основної роботи, перевірки на плагіат дипломних та курсових проектів, формування інституційного репозитарію, удосконалення технологічних бібліотечно-бібліографічних процесів і підвищення якості інформаційного обслуговування читачів, багато уваги приділяється естетично-культурній складовій діяльності бібліотеки. Саме наукова бібліотека перебуває в авангарді виховної та культурно-просвітницької роботи університету, а починати щось добре, як відомо, потрібно з себе. Тому, за ініціативи бібліотекаря Л.В. Поночовної в кабінеті названого відділу з'явився невеликий стенд, чи як зараз називають по-сучасному – фотосушка, покликаний нагадати про славне минуле та надихнути на гарне майбутнє.

На фотосушці світлини наших співробітників, колег, друзів, гостей, які брали участь у проведенні різних культурно-масових бібліотечних заходів. Світлини буднів, свят, відпочинку, всього того, чим цікавимось і живемо.

Інший стенд, який не залишається поза увагою жодного відвідувача, створений для креативних фантазій та позитивного настрою. Наш «банкомат», як ми жартома його називаємо, із різними купюрами, бо як є кошти, то й і життя стає яскравішим.

Як відомо, Василь Сухомлинський не пускав на заняття педагога із поганим настроєм. Скажемо більше – чудовий настрій і позитивні емоції всіх працівників освітніх закладів  – запорука високої ефективності їх роботи.

Маємо сподівання, що інші структурні підрозділи нашого університету підтримують ініціативу новоствореного відділу наукової бібліотеки і намагатимуться дбати не лише про навчально-виховний процес, але й про зовнішній вигляд навчальних аудиторій, лабораторій та власних робочих місць.

Дорогі колеги! Підтримуйте креативні ідеї, приєднуйтеся, радьте та діліться своїми. Чекаємо вас на роботі з усмішкою на устах!

Колектив наукової бібліотеки