Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього

11 жовтня 2017 року в приміщенні читального залу бібліотеки ПДАТУ відбулась зустріч студентів І-го та І-го СТН курсів факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (напрям підготовки 204 – ТВППТ) із незвичайною людиною - археологом-лінгвістом, юристом, поетом - Йосипом Петровичем Осецьким. Запрошений гість виступив із темою: «Вплив роду занять прадавніх людей на їхню мову та географічні назви населених пунктів Придністров’я і Поділля». У цікавій формі, науково обґрунтовуючи виклад своїх думок, Йосип Петрович доніс присутнім у залі, історію зародження мови на подільських та придністровських теренах нашими пращурами ще з епохи неоліту. Виховна година пролетіла непомітно, а присутні ще довго обговорювали порушену проблему.

Під кінець зустрічі Йосип Петрович презентував і подарував у фонд бібліотеки книгу своїх віршів «На майдані надії (сучасні ронделі)».

Організували зустріч із Осецьким Й.П. куратори Шуплик В.В. і Щербатюк Н.В., заступник декана з культурно-масової роботи Саєнко В.П., співробітники бібліотеки ПДАТУ (керівник Циганок О.М.).