Чорнобиль. Без права на забуття

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин,
Як тяжко, як тужно моєму народу болить!?
Б. Олійник

26-й день квітня. Вибух з руйнуванням ядерного реактору на Чорнобильській АЕС. Цей день назавжди залишиться в пам’яті людства, як день великої трагедії.

Чорнобиль – це не лише значні екологічні, медичні, економічні і моральні проблеми, це ще й символ безмежної мужності та героїзму багатьох тисяч людей, наших співвітчизників.

Наукова бібліотека ПДАТУ кожного року, традиційно, запрошує своїх користувачів на заходи присвячені чорнобильським подіям.

26 квітня 2017 р. до уваги користувачів в бібліотеці ПДАТУ відкрито книжково-ілюстровану  виставку «Бентежні дзвони Чорнобиля». В бібліотеці, також, відбувся екологічний диспут «Чорнобиль: на перехресті думок». В диспуті прийняли участь студенти факультету ветеринарної медицини та технологій в тваринництві (викладач Саєнко Валентина Петрівна).

Мета заходу – обговорення актуальних проблем, що постали перед українською державою у зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС, життя після ядерної катастрофи та безпека майбутнього. На заході прозвучав уривок з поеми І.Драча «Чорнобильська Мадонна».