Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (у вигляді ЗНО) для здобуття ступеня магістра

У зв'язку з продовженням періоду карантину МОН України змінило порядок та терміни реєстрації вступників для складання ЄВІ з іноземної мови на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра.

РЕЄСТРАЦІЯ:

розпочинається з 900 12 травня 2020 року;
закінчується о 1800 05 червня 2020 року.

АЛГОРИТМ ДІЙ ВСТУПНИКА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЩОДО СКЛАДАННЯ ЄВІ

Вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на електронну адресу Приймальної комісії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

  • заяви-анкети (скачати тут);
  • документа, що посвідчує особу (паспорта: 1, 2 сторінки та сторінка прописки або ID-картки та реєстраційної форми до неї);
  • облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду);
  • документа (диплому) про здобутий ступінь вищої освіти/освітньо-кваліфікаційний рівень та додатку до нього (для осіб, що завершили навчання в минулих роках)
  • фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження ЗНО);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться в ЄДЕБО). У довідці обов'язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувся вступ.

У темі листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові

В тексті листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків.

Якщо вступник не має доступу до електронних ресурсів – Приймальна комісія ПДАТУ зареєструє для участі в ЄВІ – Хмельницька обл., м. Кам'янець - Подільський, вул. Шевченка, 13, каб. 19.

Контактний телефон:
(097) 726 44 67
Зеленський Андрій Вікторович