Кафедра агрохімії, хімічних та загально-біологічних дисциплін

Викладацький склад

Контактні телефони : 6-83-29, 6-83-59

Кафедра забезпечує викладання дисциплін:

Факультет агротехнологій та природокористування

• «Хімія»
  • «Біологія»
  • «Агрохімія»
  • «Ботаніка»
  • «Гербологія»
  • «Вірусологія»
  • «Хімічна екологія»
  • «Фізіологія рослин»
  • «Загальна фізіологія»
  • «Хімія з основами біогеохімії»
  • «Система застосування добрив»
  • «Біохімія плодів, овочів і винограду»
  • «Мікробіологія з основами вірусології»
  • «Оцінка екологічної безпеки застосування добрив»
  • «Система удобрення овочевих і баштанних культур»

Факультет ветеринарної медицини

• «Органічна хімія»
  • «Біонеорганічна хімія»
  • «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії»

Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

• «Органічна хімія» • «Неорганічна і аналітична хімія»
  • «Біологічна, фізична та колоїдна хімія»
  • «Хімічний аналіз та безпечність тваринницької продукції»

Інженерно-технічний факультет

• «Хімія»

Науково-дослідні теми кафедри:

• Удосконалення навчального процесу при викладанні хімічних і загальнобіологічних дисциплін в умовах сільськогосподарського вищого навчального закладу.
  • До механізму реакції Дебнера-Міллера.
  • Підвищення врожайності сільськогосподарських культур та родючості грунту.
  • Гідрохімічний моніторинг якості прісноводних русел Подільського Придністер'я.
  • Особливості використання міжвидових гібридів та нових сортів в селекції картоплі.
  • Фазові рівноваги та кристалічні структури сполук в системах Y-{Ag,Cu}-Al, {Y,La}-Ag-Ga.
  • Трансформація агроекосистем нпп «Подільські товтри» під впливом антропогенних чинників.
  • Використання кальційвмісних природних руд для підвищення урожайності сільськогосподарських культур та родючості грунтів.
  • Вплив різного способу обробітку грунту на урожайність сільськогосподарських культур, фізичні властивості та поживний режим грунтів.
  • Вивчення ресурсозберігаючої технології вирощування проса в умовах південно-західного Лісостепу України.
  • Селекція гречки на скоростиглість та посухостійкість на основі використаних зразків колекції світового генофонду FAGOPYRUM MILL.
  • Удосконалення елементів технології вирощування сортів та гібридів буряка кормового в умовах Правобережного Лісостепу
  • Селекційно-генетична оцінка природної резистентності тварин подільського заводського типу української чорно-рябої молочної породи.