241

Степанченко Віталій Миколайович

Науковий ступінь: кандидат сільськогосподарських наук
Вчене звання:

: (03849) 68-3-11
: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ORCID:

Місце і дата народження:
7 вересня 1983 року в м. Переяслав-Хмельницький Київської області


Освіта:
В 2006 році закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет, за спеціальністю "Агрономія" та здобув кваліфікацію вченого агронома.

Кандидатську дисертацію захистив в 2012 році. Тема дисертації: «Агротехнічне обгрунтування створення високопродуктивних травостоїв в умовах південної частини Лісостепу західного».


Напрям наукового дослідження:
«Наукове обгрунтування створення однорічних і багаторічних травостоїв в Лісостепу західному», «Продуктивність просовидних культур в умовах південної частини Лісостепу західного».


Викладає навчальні дисципліни:
«Рослинництво», «Картоплярство».


Діяльність:


Наукові статті:
«Вплив біологічних препаратів на щільність багаторічних травостоїв», «Продуктивність багаторічних травосумішок залежно від впливу біопрепаратів і удобрення», «Продуктивність укісного бобово-здакового травостою залежно від джерел живлення багаторічних трав», «Підбір компонентів злаково-бобового травостою в умовах Лісостепу західного» та ін.

Методична робота:
«Програма та методика навчально-науково-дослідної практики» для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», та «магістр» спеціальність – 201  "Агрономія"».