762

Мельник Неоніла Миколаївна


Освіта:
Вища. У 1996 році закінчила Кам'янець-Подільське медичне училище МОЗ України за спеціальністю «Лабораторна справа». У 2002 році закінчила Технікум Подільської державної аграрно-технічної академії за спеціальністю «Правознавство». У 2010 році закінчила Подільський державний аграрно-технічний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Зооінженерія» та здобула кваліфікацію бакалавра технолога. У 2011 році закінчила Подільський державний аграрно-технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та здобула кваліфікацію інженера-технолога.


Діяльність:

З серпня 1996 року по червень 1999 року – лаборант гістологічної лабораторії Кам'янець-Подільської райлікарні.
З вересня 2004 року по лютий 2017 року – лаборант кафедри ветеринарного акушерства і хірургії Подільського державного аграрно-технічного університету.
З лютого 2017 року по березень 2019 року – лаборант кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин Подільського державного аграрно-технічного університету.
З березня 2019 року по серпень 2020 року – лаборант кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Подільського державного аграрно-технічного університету.
З вересня 2020 року по теперішній час – старший лаборант кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Подільського державного аграрно-технічного університету.