1033

Хмелянчишин Юрій Володимирович

Науковий ступінь: кандидат сільськогосподарських наук
Вчене звання: доцент

: (03849)68-3-11
: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ORCID: 0000-0003-2860-2065
Scholar
Scopus
Publons

Місце і дата народження:
28 жовтня 1975 року в смт Ярмолинці Хмельницької області


Освіта:
У 1999 році закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію, нині Подільський державний аграрно-технічний університет, за спеціальністю "Агрономія" та здобув кваліфікацію вченого агронома. У 2020 році здобув кваліфікацію за освітнім ступенем магістр зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Кандидатську дисертацію захистив у 2005 році. Тема дисертації: «Оптимальне поєднання сорту, способу сівби і удобрення в енергозаощаджуваній технології вирощування насіння ріпаку ярого в південно-західній частині Лісостепу України».

У 2012 році присвоєно вчене звання доцента.


Напрям наукового дослідження:
«Наукове обґрунтування базових агрозаходів вирощування високих врожаїв насіння ріпаку в умовах південно-західного лісостепу України для виробництва біодизеля».


Викладає навчальні дисципліни:
«Основи наукових досліджень», «Комп'ютерні методи в агрономії», «Методи і організація досліджень в агрономії», «Методика дослідної справи з використанням ПЕОМ», «Система технологій в галузі рослинництва».


Діяльність:


Наукові статті:

«Ефективність біостимуляторів зернової продуктивності ріпаку залежно від особливостей застосування», «Передзбиральне зволоження посіву як засіб запобігання втрат насіння ріпаку від осипання», «Ранньовесняне заселення хрестоцвітою блішкою посівів ріпаку в межах південно-західної частини Лісостепу України», «Сучасний стан виробництва ріпаку і його кон'юнктурна перспектива на зовнішньому та внутрішньому ринках України» та ін.

Методична робота: «Програма та методика навчально-науково-дослідної практики» для підготовки фахівців за освітнім ступенем «бакалавр», та «магістр» спеціальності 201 «Агрономія»», «Рекомендації по проведенню комплексу весняно-польових робіт та вирощуванню сільськогосподарських культур у агроформуваннях Хмельницької області».

Навчальні посібники: «Навчальний посібник для виконання лабораторно практичних занять з дисципліни «Рослинництво» Розділ «Насіннєзнавство та контрольно-насіннєвий аналіз» студентам з спеціальності 6.090.101 «Агрономія»», «Формування високопродуктивних посівів зернових культур» навчальний посібник для студентів агрономічних спеціальностей вищих аграрних закладів освіти», «Рослинництво» навчальний посібник для лабораторно-практичних занять розділ «Зернові культури».