Вічна пам’ять Вам, Мирославе Антоновичу!
Середа, 06 листопада 2019, 09:30

Із сумом повідомляємо, що 06.11.2019 р. на 59-му році життя, пішла у вічність прекрасна людина, шанований у колективі викладач і товариш, відомий музикант та співак
Тиш Мирослав Антонович

Він був чудовою чуйною Людиною великої душі та високих моральних цінностей, зразковим педагогом вищого, істинно професорського рівня, доцентом кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища ПДАТУ. Він був відомим в Україні та за її межами вокалістом, лауреатом міських, обласних та міжнародних пісенних конкурсів. Мирослав Антонович вів активну громадську та волонтерську діяльність, був заступником голови профкому співробітників та студентів університету, користувався заслуженим авторитетом та повагою серед колег, керівництва та студентства навчального закладу.

Важко, коли з життя йде Учитель, Наставник, Фахівець, та, як у народі його називали – Подільський Соловейко. Світла пам’ять про Мирослава Тиша зігріватиме душу кожного, хто мав щастя навчатися, працювати, спілкуватися із  цією визначною людиною. Згадка про нього буде завжди жити в серцях друзів, колег, учнів.

Ректорат, профспілковий комітет, трудовий колектив та студенти Подільського державного аграрно-технічного університету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять Вам, Мирославе Антоновичу!!!