Слова співчуття з приводу передчасної смерті Катерини Олександрівни Решетнік, студентки ІІ курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Вівторок, 06 серпня 2019, 17:00

Ректорат, професорсько-викладацький колектив, профком, студентський колектив та співробітники Подільського державного аграрно-технічного університету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті студентки ІІ курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Решетнік Катерини Олександрівни. Немає слів і сліз, вилити горе і біль. Це величезна втрата, яку ми розділяємо разом з вами та низько схиляємо голову у годину скорботи.
Світла пам'ять про неї залишиться в наших серцях. Нехай свята земля буде їй пухом, і Царство Небесне її душі.

Світла пам'ять... Вічна пам'ять...