Вікторина до 100-річчя: питання №2 та підсумки першого туру
Середа, 10 квітня 2019, 09:00

Симпатичне сімейство "п'ятачків" роботи скульптора Олександра Корнієнка розміщене на території Інституту свинарства імені О. В. Квасницького НААН (з липня 2011 року - Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН) у м. Полтава.

У 1925 році Олексій Володимирович Квасницький закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут, а у 2000 р. його ім'я було присвоєно Інституту свинарства Академії аграрних наук України.

Отже, саме ім'ям нашого випускника зв'язана полтавська скульптура з нашим університетом.

Сьогодні вірні відповіді надали 5 учасників. Зважаючи на знецінення відповідей (5 балів на добу), їм нараховано по 5 балів.

Загалом турнірна таблиця виглядає таким чином:

Підсумки 1 туру

Кількість балів

Учасники

8.04.2019 р.

Добжанська Єлизавета
Крижанівський Володимир
Свістак Володимир
Сиднюк Віталій

9.04.2019 р.

Микитюк Кристина
Фугело Павліна
Блюсюк Сергій
Юр'єва Тетяна
Бойко Дмитро

А тепер,
Питання №2

В різних мовах її називають «оленячою пшеницею», «арабською пшеницею», «чорним хлібом».  Вона родом з  Китаю і Японії,  Білорусі і Росії, Латвії і Литви,  Польщі і Франції. А хто зібрав її у Кам'янці?

Ціна питання - 10 балів

Бажаю успіхів!