Подільський державний аграрно-технічний університет

Вітаємо з ювілеєм Бахмата Миколу Івановича!
Новини
Вівторок, 14 січня 2020, 19:00

Сьогодні свій 70-річний ювілей святкує доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри рослинництва і кормовиробництва, заслужений діяч науки і техніки України Бахмат Микола Іванович.

Під час засідання ректорату ювіляр отримав поздоровлення від депутатського корпусу Верховної Ради України, Хмельницької обласної ради, які передав голова Хмельницької обласної ради, випускник нашого університету Загородний Михайло Васильович, який висловив вітальні слова від свого імені, як вихованець і студент Миколи Івановича.

Привітала іменинника і університетська родина на чолі з ректором, доктором економічних наук професором Володимиром Васильовичем Іванишин, який висловив імениннику найкращі побажання і вручив цінний подарунок.

Після вітальних слів Володимир Васильович вручив Миколі Івановичу диплом і посвідчення академіка Національної академії наук вищої освіти України.

Також до поздоровлень приєдналися ветерани університету, від імені яких виступив голова ради ветеранів Анатолій Володимирович Рудь.

Шановний Миколо Івановичу! Прийміть ще раз щирі слова привітання. Миру, злагоди, шани, любові та усіх гараздів земних на довгі роки життя. Хай Вас завжди супроводжують віра і надія, оптимізм, впевненість і Боже благословення.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду