Подільський державний аграрно-технічний університет

Планове засідання вченої ради 27 грудня 2019 року
Новини
Субота, 28 грудня 2019, 08:00

27 грудня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету. Розпочав роботу вченої ради ректор університету, професор Володимир Іванишин, вручивши дипломи та атестати наступним науково-педагогічним працівникам університету:

 • диплом доктора технічних наук – проректору з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцолу Тарасу Дмитровичу;
 • диплом кандидата економічних наук – директору Бучацького коледжу ПДАТУ Леськіву Ігорю Юрійовичу;
 • атестат професора по кафедрі енергетики та електротехнічних систем в АПК – Михайловій Людмилі Миколаївні;
 • атестат професора по кафедрі екології, карантину і захисту рослин – Чинчику Олександру Сергійовичу;
 • атестат доцента по кафедрі економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Білик Тетяні Леонівні;
 • атестат доцента по кафедрі геодезії та землеустрою – Кушнірук Тетяні Миколаївні;
 • атестат доцента по кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування – Дудзяк Оксані Антонівні;
 • атестат доцента по кафедрі фізики і загальнотехнічних дисциплін – Семенишеній Руслані Володимирівні.

Також, ректор університету Володимир Іванишин вручив сертифікат про проходження міжнародного наукового стажування в Національному університеті Луїса (м. Новий Сонч, Республіка Польща) кандидату економічних наук, доценту Стендер Світлані Василівні.

Далі вчена рада працювала згідно порядку денного:

 1. Розгляд і затвердження правил прийому до університету у 2020 році (доп. відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Семенов Олександр Михайлович)
 2. Аналіз забезпечення якості освітньої діяльності ПДАТУ за результатами першого семестру 2019-2020 н.р. (доп. керівник НМЦЗЯВО Волощук Віталій Ростиславович)
 3. Звіт про науково-виробничу діяльність НДІКК ім. О. Алексеєвої та шляхи її вдосконалення (доп. директор науково-дослідного інституту круп'яних культур ім. О. Алексеєвої Бурдига Віталій Миколайович)

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила: «Положення про науково-методичну раду Подільського державного аграрно-технічного університету»; перелік наукових, науково-технічних, науково-освітніх і науково-консультаційних послуг на 2020 рік; тематичний план науково-дослідних робіт в межах робочого часу науково-педагогічних/наукових працівників та досліджень докторантів, аспірантів, студентів на 2020 рік; тематичний план науково-дослідних робіт за госпдоговорами та договорами на наукові, науково-технічні, науково-освітні та науково-консультаційні послуги на 2020 рік та рекомендувала до друку навчальну літературу.

Секретар вченої ради
О.Т. Кобернюк