Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 71.831.02
Наукова і міжнародна діяльність
Субота, 28 грудня 2019, 09:55

В останні дні року, 26-27.12.2019, у спеціалізованій вченій раді Д 71.831.02, яка діє на базі Подільського державного аграрно-технічного університету, відбулося чотири захисти дисертацій, серед яких одна докторська та три кандидатських.

Докторську дисертацію на тему «Відновлення та розвиток сільських територій: теорія, методологія і практика» захищала Дудзяк Оксана Антонівна.

Кандидатські дисертації захищали:

• Демидова Марія Миколаївна — «Розвиток мотиваційного менеджменту в аграрних підприємствах»;
  • Лемещенко Наталія Миколаївна — «Інституційне забезпечення сталого розвитку сільськогосподарських підприємств»;
  • Лісевич Наталія Анатоліївна — «Інноваційно-інвестиційний розвиток виробництва продукції тваринництва підприємствами».

Вітаємо молодих науковців та бажаємо їм подальшого кар'єрного росту.

Прес-центр ПДАТУ